Ledenonderzoek! Jouw mening telt!

02.05.2024

We nodigen je graag uit om je stem te laten horen en mee te doen aan ons jaarlijkse ledenonderzoek, de Players 1st-enquête. Dit is je kans om invloed uit te oefenen op het reilen en zeilen binnen onze club! Op 17 mei a.s. ontvangt 1/3 deel van onze leden de vragenlijst. De volgende ronden voor steeds 1/3 van de overige leden zijn in juli en oktober.

 

Jouw stem maakt het verschil! Met je feedback kunnen we onze baan en onze activiteiten beter afstemmen op jouw behoeften en verwachtingen.

 

Hoe deel te nemen?

Je ontvangt een mailtje met een linkje naar de vragenlijst. Het invullen duurt een klein kwartiertje, maar jouw input kan een verschil maken.

We hopen dat je de tijd neemt om je mening te geven en ons zo te helpen onze baan en onze vereniging verder te verbeteren.

teaser teaser teaser