teaser teaser teaser
teaser teaser teaser
teaser teaser teaser

Bestuur

Voorzitter

Alex Fiévez

Voorzitter
Alex Fiévez
voorzitter@princenbosch.nl

Secretaris

Peter van Pelt secretaris Golfclub Princenbosch

Secretaris

Peter van Pelt

secretaris@princenbosch.nl

Penningmeester

Jan van geel Penningmeester Golfclub Princenbosch

Penningmeester

Jan van geel
penningmeester@princenbosch.nl

Technische zaken

Peter Grond Technische zaken Golfclub Princenbosch

Technische zaken

Peter Grond

bestuur.tz@princenbosch.nl

Organisatie

Gerard Klok Organisatie Golfclub Princenbosch

Organisatie
Gerard Klok

bestuur.organisatie@princenbosch.nl

Activiteiten

Ellen de Bont Activiteiten Golfclub Princenbosch

Activiteiten

Ellen de Bont

bestuur.activiteiten@princenbosch.nl

Communicatie / Marketing

Egbert Hendriks Communicatie / Marketing Golfclub Princenbosch

Communicatie / Marketing

Egbert Hendriks

bestuur.marketing-communicatie@princenbosch.nl